Partnerský program

Hľadáte nový spôsob ako zvýšiť svoje zisky a chcete profitovať z bohatého telekomunikačného trhu? Ak áno, je práve pre Vás určený náš partnerský program. Po podpise zmluvy sa z Vás stane virtuálny VoIP operátor, ponúkajúci kompletné portfólio hlasových služieb. Poskytneme Vám technológiu, ktorá Vás nebude v ničom obmedzovať a pridelíme Vám ľubovoľné množstvo telefónnych čísel pre Vašich zákazníkov. Hlasové služby Vám budeme dodávať vo veľkoobchodných cenách, ktoré sú vzhľadom k použitej technológii bezkonkurenčne najnižšie v SR. Spoločnosť Axfone pritom zostane úplne skrytá a Vy tak môžete na slovenskom trhu vystupovať ako nezávislý subjekt a nerušene pracovať na budovaní vlastnej značky.

Čo získate?

 • dodávku národných i medzinárodných hlasových služieb, IP brán, IP telefónov, hardvérových aj virtuálnych telefónnych ústrední, všetko vo veľkoobchodných cenách
 • prenájom operátorské telefónnej ústredne s pokročilým účtovacím modulom za symbolický poplatok
 • ľubovoľné množstvo prenosných aj geografických telefónnych čísel s pokrytím celej SR, vrátane farebných liniek
 • webové rozhranie pre správu účtov pre Vás i Vašich koncových zákazníkov, plne integrovateľné do Vašich vlastných webových prezentácií, s on line prehľady, správou kreditov atď.
 • moderný billing systém s pohodlnou možnosťou vytvorenia vlastnej predajnej stratégie bez obmedzenia (vrátane ľubovoľnej tarifikácie, vlastných predajných cien, paušálov, balíčkov voľných minút atď.) s možnosťou analýzy ziskov u jednotlivých zákazníkov
 • budeme za Vás zaisťovať základné zákonné požiadavky, vrátane možnosti prenesení čísel do vlastnej siete a odovzdávanie geografických informácií na linky tiesňového volania

Neorientujete sa dokonale v problematike telekomunikácií?

Nevadí! Naši špecialisti sa Vám budú plne venovať a pomôžu Vám nielen so štartom služby, ale aj s jej prevádzkou.

A koľko vás bude všetko stáť?

Vôbec nič! Náš profit plynie výhradne z realizovaného objemu volaní, ak sa darí vám, darí sa aj nám. Za poskytnutie kompletného know how aj technickej pomoci spojené s nasadením služby a jej prevádzkou totiž neplatíte žiadne paušálne poplatky. Ak využijete ponuku získanie kompletné technológie pre prevádzku vašej siete vrátane billingu od nás, neplatíte nič za jej prenájom - zaplatíte iba symbolický mesačný poplatok za prevádzku technológie v modernom telehouse na našom hardware.

Ste VoIP operátor a prevádzkujete vlastnú sieť s vlastnou technológiou? Využite našu ponuku hlasového tranzitu s kompletným portfóliom súvisiacich služieb!

Čo ponúkame?

 • termináciu hovorov do SR i zvyšku sveta za vynikajúce velkoobchodné ceny
 • ako jediný voip operátor v SR realizujeme hlavne národnee aj medzinárodne prepojovacie spoje výhradne prostredníctvom konvenčných ISDN E1 spojov, len asi 5% celkového objemu volaní je realizované po SIP / IAX spojoch (exotické medzinárodné destinácie). Všetok hlasový tranzit vám teda obslúžime v najlepšej dostupnej kvalite!
 • pridelíme vám na požiadanie slovenská aj česká geograficka i prenosna telefónna čísla z našich rozsahov
 • zabezpečíme pre vás prenositeľnosť čísel do vlastnej siete
 • za prevádzku služby neplatíte žiadne pravidelné paušálne poplatky
 • prepojíme sa s vami technológiou presne podľa vašich požiadaviek, pre tranzitné spoje ponúkame všetky používané metódy prepojenie – ISDN E1, SIP, IAX/IAX2, H.323, vrátane možnosti prenosu hlasu prostredníctvom šifrovaneho VPN tunela

Zaujala vás naša veľkoobchodná ponuka a potrebujete ďalšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení ponúknuť individuálne riešenie presne podľa vašich požiadaviek a aktuálnych potrieb.

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky – formát PDF

Konkrétne ceny Vám radi nabídmeme po konzultácii vašich konkrétnych požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať.